ČLENSTVÍ

EXCLUSIVE

 

VÁŠ VÝKOP SPRÁVNÝM SMĚREM
členství Exclusive
Park Golf Hradec Králové

S námi vždy něco navíc!

Neomezený vstup na hřiště zdarma

Představte si, že jste právě objevili místo, kam chodíte rádi, kde se rádi potkáváte s přáteli, navazujete nové vztahy a cítíte se dobře. Golf je báječný právě proto, že nejste nikdy ani příliš mladí, ani staří, abyste ho mohli hrát. Zkrátka stírá generační rozdíly!

Neomezené míčky na driving zdarma

Znáte ten pocit, kdy byste se chtěli před hrou zahřát a je Vám líto investovat peníze do drivingových míčků, i když víte, že by Vám to moc pomohlo? Také Vám vrtá hlavou, kolik košíků budete na sezónu potřebovat, aby jich nebylo moc nebo málo? To už řešit nemusíte! Ke svému členství Exclusive máte neomezený počet míčků zdarma, i když jejich obvyklá cena je 4.900 Kč. Vy neplatíte nic!

Sleva 20% do restaurace Park Golf

Chvíle strávené u nás si můžete zpříjemnit ve znovuotevřené restauraci Park Golf. S členstvím Exclusive si mimojiné naplno vychutnáte pocit ze slevy 20% pro Vaše příští návštěvy restaurace, a to nejen pro Vás, ale i pro Vaše kamarády.

Symbolické fee při prestižních turnajích
Mercedes-Benz na Park Golfu v ceně 90,-Kč

Už jste slyšeli o možnosti zahrát si Mercedes-Benz After Work Golf Cup? My ano! Zábava, zkušební jízdy s vozy Mercedes-Benz, setkání s přáteli po práci a to vše na dosah ruky na Park Golfu! 

50% sleva na 2 lekce s trenérem

Golf nás baví především, když nám jde! Naši trenéři jsou celoročně připraveni, aby Vám k tomu dopomohli! Zavolejte trenérovi a domluvte si s ním Váš trénink. Na první 2 lekce máte jako člen Exclusive slevu 50%. Na každou další pak 20% z nečlenské ceny.
No není to výzva?!

50% sleva na celodenní vstup na hřiště pro hosta člena

Golf si člověk dokáže užít především se svými přáteli. A pokud u nás nejsou členy, nevadí! Ukažte jim, že jste zde Exklusivním zákazníkem a máte možnost při svém postavení nabídnout členům z jiných klubů slevu
50% na jejich hru! S Vašim členstvím Exclusive je to nyní samozřejmostí!

Svezte se na správné vlně
s členstvím Exclusive!

Ano, pokud si objednáte své členství dnes, všechny Vaše
VÝHODY ZÍSKÁVÁTE OKAMŽITĚ!

Přednostní místo na Park Golf Túře

Úžasné zážitky na Park Golf Túře nezažil jenom ten, kdo ji s námi ještě nehrál. Príma parta, večerní posezení, volba hráčů ve flightu. Počet  míst je však na našich výjezdech omezen. Vy však máte se svým členstvím Exclusive přednost před ostatními - nechte se hýčkat svým správným rozhodnutím. Přeneste s námi báječnou atmosféru Park Golfu právě Vy a užijte si pohodu domácího klubu na krásných hřištích v ČR a na Slovensku.

5 vstupů ZDARMA na indoor - simulátor

Zima nás nezastaví! Užívat si hřiště Kapalua na Hawaii a přitom se nechat obsluhovat svoji oblíbenou obsluhou restaurace s 20% slevou a ještě k tomu indoor zdarma? Tak to si snad ze mě dělají již legraci.

Vítejte v klubu Park Golf Exclusive!

10x poukazy na Hraj Golf, Změň Život v ceně 2990,-Kč

Stal se pro Vás golf nedílnou součástí života a chcete, aby ho s Vámi hráli i Vaši nejbližší? Kolikrát jste si již říkali, že by bylo príma vzít i své kamarády na golf? Nejlepším dárkem je pro ně Park Golf Voucher na akci Hraj Golf, Změň Život, při které jim naši trenéři ukáží krásu této hry. Garantujeme Vám, že si užijí fantastické začátky s golfem! Požádejte na recepci o své vouchery - 10 x jsou pro Vás již připraveny, a to zcela zdarma!

Golf významně redukuje stres. Projděte se na chvíli v přírodě, nadýchejte se čerstvého vzduchu a užívejte si sluníčka. Vaše tělo okamžitě začne produkovat endorfiny, budete se cítit uvolněně, přirozeně a báječně již při rozcvičení a prvních úderech!

Karolína Maroušková, členka Park Golf Týmu

Točí se Vám z nabídky Exclusive hlava?

To se Vám nedivíme, my si ji už také užíváme!

Mají studenti a senioři nějakou další výhodu?

Jsme nadšeni ze zjištění, že nejvíce her odehrají na hřišti studenti a senioři. Že by měli více času nebo více energie? Rozumíme, že chtějí šetřit na míčcích pro svůj trénink či rozcvičení.

Tak tady je nabídka, kterou lze jen velmi obtížně odmítnout...

A nezapomněli jsme na Rodinné členství?

Na to zapomenout nelze! Tento nejoblíbenější formát členství v sobě zahrnuje dospělý pár a jejich děti až do věku 26 let. Výhody Exclusive čerpají všichni členové rodiny. Je to vůbec možné?

Stále ještě přemýšlíte, proč být Exclusive členem?

 

Naší snahou bylo připravit takový balíček členství, abyste mohli čas strávený u nás využít naplno a nic Vám k tomu nechybělo. Už v roce 2003 bylo naší vizí vytvořit takový areál, kde se lidé budou rádi setkávat, najdou u nás oázu klidu a vhodný prostor pro setkávání s přáteli. Když si někdo zamiluje golf, stane se nedílnou součástí jeho života, není to trend, nýbrž styl života. Proto je tu členství Exclusive, které přímo vybízí k tomu, abyste si golfu aktivně užili bez omezení. Bylo navrženo tak, aby zahrnulo všechny aspekty týkající se návštěvy našeho areálu. Už od příchodu na recepci, kdy Vám naše usměvavé recepční poskytnou klíč k šatně, kde se můžete pohodlně převléct na hru, poté si vyzvednout neomezené množství výdajů na driving, a to popřípadě i za doprovodu trenéra. Po hře na hřišti s Vašimi přáteli můžete tento pohodový čas zakončit v restauraci s příjemnou slevou.

A že s Vámi na hřiště nechtějí jít Vaši nejbližší? I na to jsme mysleli! Darujte jim jeden z výše zmíněných voucherů na Hraj Golf, Změň Život a naši trenéři se už postarají o to, aby si golf zamilovali stejně jako Vy. A pak se možná všichni potkáme na Park Golf Túře.

A to není všechno! Jelikož k relaxaci a redukaci stresu slouží i sauna, nově jsme pro členy Exclusive dojednali 30% slevu v saunovém ráji Saunyxu Hradec Králové. 

Tento balíček můžete zakoupit pro dospělého, studenta, seniora anebo pro rodinu. Ceny naleznete ZDE.

Veškeré další dotazy Vám rádi zodpovíme na recepci Park Golf Clubu osobně,
nebo na +420 723 848 039; recepce@parkgolf.cz

Pro zobrazení všech možností členství pro rok 2019 klikněte zde.

Zeptejte se některých z členů Exclusive,
proč si zvolili právě toto členství!

Libor Dvořák
Khai Ta Duy
Milan Tichý
Pavel Audrlický
Ivan Martinek
Jiří Vintera
Pavel Moník
Jindřich Preis
Ivo Mader
Jan Vaněk
Jiří Pěnka
Marcela Rychterová
Petr Hájek
Hana Hájková