Jardo, děkujeme – někdo končí a něco nového začíná!

Rádi bychom se s Vámi podělili o skutečnost, která uzavírá jednu a zároveň otevírá novou sportovní etapu na Park Golfu.

Po krásných 8 letech vzájemné spolupráce se loučíme s naším trenérem Jaroslavem Krejcarem. Jarda u nás působil od roku 2010 jako trenér mládeže i dospělých. Za tuto dobu vzájemného vývoje, se náš společný čas naplnil a Jarda se rozhodl posunout se dál. Pevně věříme, že Jarda vytěží z nasbíraných zkušeností a najde ten správný směr pro svou realizaci. Jemu, i celé jeho rodině, přejeme vše nejlepší a budeme se těšit, že se tu opět potkáme, při hře, obědě, nebo jiné příjemné příležitosti.

 

O své lekce se bát nemusíte!

Klienti, kteří mají zakoupené a dosud nevyužité lekce z permanentek, mají možnost je s Jardou odtrénovat na půdě Park Golfu do 30.dubna 2019. Stačí pouze oslovit naši recepci a domluvit si datum a čas realizace.

 

Máme pro Vás i úžasnou novinku!

Naši stálí trenéři, ale i management, se jezdí zdokonalovat ve svých trenérských dovednostech a systému vedení trenérské akademie k Staffanu Johanssonovi, národnímu kouči české reprezentace. Spolu s Davidem Carterem tvoří tréninkovou osu českého týmu.

Připravujeme pro Vás nový systém tréninků i motivačního plánování. Budete nadšeni!

Snažíme se naše tréninkové centrum opět osvěžit a utvrdit nejen Vás, golfisty, ale i negolfisty, že hra na našich greenech je pro všechny věkové i výkonnostní kategorie, o čemž Vás moc rádi přesvědčí nejen naši trenéři.

Již brzy se s vámi podělíme o další informace.

Těšíme se na Vás!

A nezapomínejte, trénink dělá mistra!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů