Hraj Golf, Změň Život

"Jsem aktivní sportovec, mám rád přírodu, dobrou partu lidí, hezké prostředí a pohodovou atmosféru. Rád přemýšlím nad strategií, jak dosáhnout nejlepšího výsledku. Chci se neustále zlepšovat a vidět určitý progres. Preferuji trávit čas se svými přáteli a také si s nimi zahrát, i přes to, že nejsou na stejné herní úrovni, jako jsem já. Jaký sport bych měl zvolit?" 

Proč ne golf?

3x 50 minut lekce s trenérem

Představte si skupinku nových lidí, kteří se s Vámi začínají učit golf. Všichni začínáte. Někdy odpálíte míček 50 metrů, někdy 100 metrů, dáte si se svým kolegou "high five".

První povedená rána se Vám zaryje do paměti a už nebudete chtít přestat. Předsudky ohledně golfu Vás přejdou a vy začnete trénovat víc a víc, uděláte si kurz rekreačního golfisty, budete chtít pokračovat a následně si uděláte zkoušku golfové způsobilosti. Jdete na svůj první turnaj, poprvé snížíte a vyhrajete. Jaký je to pocit? 

Začátkem toho je, absolvování kurzu Hraj Golf, změň život, který Vám nabízí 3x 50 minut lekce s trenérem, během kterého zjistíte, že se golf rozhodně stane Vaší vášní a už nikdy nebudete chtít přestat! 

Neomezené množství míčků

Záhajení každé hry by mělo proběhnout rozehřátím se na drivingu. To dělají i ti největší profíci. Víte, že i ti nejslavnější golfisté, jako Tiger Woods nebo Rory McIlroy tráví denně 3-4 hodiny na drivingu?  

Skvělá zpráva pro Vás. Během kurzu Hraj Golf, změň život máte neomezené množství míčků k dispozici.

Zapůjčení holí 

Ještě nemáte vlastní hole? Žádný stres! V průběhu kurzu Vám zaopatříme veškeré hole potřebné k Vašemu tréninku dle pokynů trenéra.

Hole INESIS, které máme pro Vás k dispozici k zapůjčení, nám zprostředkovává Decathlon Hradec Králové

Naučíte se základní pravidla a podíváte se na hřiště

Nemusíte se bát, trenér Vás seznámí se základními pravidly golfu. Dokonce se podíváte na hřiště, odehrajete si jednu jamku, abyste věděli, jaký je to pocit, když Vám míček spadne do jamky. Ten zvuk a pocit milujeme všichni.

Získáte osvědčení

pro hru na našem hřišti

Po absolvování kurzu získáte osvědčení pro hru na našem hřišti. Můžete si jít zahrát bez omezení!

 

Kurz lze absolvovat pouze 1x

Kurz Hraj Golf, Změň Život

pro dva

 

Bavili jste se s Vašim blízkým o tom, že byste začali hrát golf? Ještě jste stále nebyli přesvědčeni o tom, začít? Máme pro Vás řešení.

 

Akce Hraj Golf, Změň Život za pouhých 389,- Kč pro oba! 

 

Co řekli absolventi o kurzu Hraj Golf, Změň Život

Pro toho, koho láká golf, nebo jen příjemný pohyb v osvěžujícím prostředí je akce Hraj golf, Změň Život přesně to pravé. Prvotní zasvěcení do tajů golfu a vždy příjemné setkání se zajímavými lidmi. Pro mě osobně bylo absolvování kurzu definitivním krokem do golfového světa.
Jan Leugnerexclusivní člen PGCHK, absolvent HGZŽ
Chtěl jsem dostat syna na hřiště. Platit trenéra by bylo pro mě přepych, tak jsem do toho šel. Golf jsem vždycky sledoval a bavil mě. Hraj Golf, Změň Život bylo nejlepším řešením. Nyní jsem aktivní hráč a člen PGCHK. Syn chodí na skupinové dětské tréninky a přál bych si, aby z něj byl opravdový golfista.
Julius Rutteexclusivní člen PGCHK, absolvent HGZŽ
Hraj Golf, Změň Život
299 Kč
3x 50 minut lekce s trenérem
neomezené množství míčků
zapůjčení holí
vstupy do areálu
Hraj Golf, Změň Život
299 Kč
3x 50 minut lekce s trenérem
neomezené množství míčků
zapůjčení holí pro dva
vstupy do areálu
Hraj Golf, Změň Život
299 Kč
3x 50 minut lekce s trenérem
neomezené množství míčků
zapůjčení holí pro dva
vstupy do areálu

Objednat nyní

Pro kompletní evidenci vyplňte prosím

formulář níže a zašlete na recepce@parkgolf.cz