Golf bez předsudků, aneb doporučení, jak začít hrát golf

Kolikrát mají lidé předsudky ohledně golfu, že je to hra pro snoby nebo že je to drahý sport, ale spočítali jste si někdy, na kolik Vás vyjde například měsíční vstup do posilovny nebo pravidelné hraní jiných sportů?  Otázkou je, proč mezi některými lidmi není golf vnímán jako sport. Zkoušeli jste si jít někdy 9 nebo 18 jamkové hřiště s 8kilovým bagem na zádech?

Golf je ideální příležitost, kde najít nové přátelé se společným zájmem, strávit čas se svými blízkými, analyzovat svůj pokrok ve hře, doopravdy poznat svou povahu nebo povahu svých partnerů či kamarádů, a že je to osvědčené.. to Vám potvrdí každý golfista 😊….

Přichází k nám spousta dotazů, ohledně toho, kdy je správná příležitost začít golf, jak začít golf, v jakém věku nebo v čem to spočívá. Odpověď je jednoduchá.. Příležitost vzít poprvé golfovou hůl do ruky, odpálit si pár míčků, může být kdykoliv považována za tu správnou. Buď Vás to chytne anebo ne…

Věkové rozhraní golfistů neexistuje. Známe takové, kteří začínají hrát od 4 let a jejich odpal připomíná styl Tiger Woodse, anebo trénují tací, kterým je již 92 let a jsou čipernější než kdejací mlaďoši. Je to individuální.

 

JAK TEDY ZAČÍT?

Nejlepší způsob, jak zjistit, zda Vás golf bude bavit je, že si zaplatíte kurz „Hraj golf změň, život“, který spočívá v 3x50minutových lekcích s trenérem. V ceně jsou dané lekce, míčky použité během kurzu, půjčení holí a vstupy na cvičné plochy. To vše Vás bude stát pouhých 299,- Kč!

Kurz se koná v případě naplnění skupinky, a to při počtu 4–8 osob. Pokud víte o někom, kdo by chtěl golf zkusit s Vámi, můžete využít možnost vánočního voucheru, který Vám na recepci Park Golf Clubu připravíme.

Voucher můžete koupit na našem eshopu anebo přímo na naší recepci. V případě jakýkoliv dotazů kontaktujte recepce@parkgolf.cz; +420 723 848 039.

Tak golfu zdar a uvidíme se v budoucnu na greenu! 😊

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů