ČLENSTVÍ
STANDARD

Neomezený vstup na hřiště zdarma

Představte si, že jste právě objevili místo, kam chodíte rádi, kde se rádi potkáváte s přáteli, navazujete nové vztahy a cítíte se dobře. Golf je báječný právě proto, že nejste nikdy ani příliš mladí, ani staří, abyste ho mohli hrát.
Zkrátka stírá generační rozdíly!

Sleva na míčky 30%

Znáte ten pocit, kdy byste se chtěli před hrou zahřát a je Vám líto investovat peníze do drivingových míčků, i když víte, že by Vám to moc pomohlo? Také Vám vrtá hlavou, kolik košíků budete na sezónu potřebovat, aby jich nebylo moc nebo málo? Ve členství Standard si využíváte výhody slevy.

Ve členství EXCLUSIVE máte neomezený počet míčků zdarma,

Vy již neplatíte nic! Více informací klikněte zde!

20% sleva na lekce s trenérem

Golf nás baví především, když nám jde! Naši trenéři jsou celoročně připraveni, aby Vám k tomu dopomohli! Zavolejte trenérovi, domluvte si s ním Váš trénink se slevou, jakou si jako člen zasloužíte. 

Ve členství EXCLUSIVE máte 50% slevu na své první dvě tréninkové lekce a na každou další pak 20%.

Více informací klikněte zde!

Svezte se na správné vlně
s naším členstvím!

Ano, pokud si objednáte své členství dnes, všechny Vaše
VÝHODY ZÍSKÁVÁTE OKAMŽITĚ!

A nezapomeňte, že ve členství EXCLUSIVE
ušetříte více než 6.000 Kč !

Přednostní místo na Park Golf Túře

Úžasné zážitky na Park Golf Túře nezažil jenom ten, kdo ji s námi ještě nehrál. Príma parta, večerní posezení, volba hráčů ve flightu. Počet  míst je na našich výjezdech omezen. Vy však máte se svým členstvím Exclusive přednost před ostatními - nechte se hýčkat svým správným rozhodnutím. Přeneste s námi báječnou atmosféru Park Golfu právě Vy a užijte si pohodu domácího klubu na krásných hřištích v ČR a na Slovensku.

Golf významně redukuje stres. Projděte se na chvíli v přírodě, nadýchejte se čerstvého vzduchu a užívejte si sluníčka. Vaše tělo okamžitě začne produkovat endorfiny, budete se cítit uvolněně, přirozeně a báječně již při rozcvičení a prvních úderech!

Karolína Maroušková, členka Park Golf Týmu

Točí se Vám z nabídky Exclusive hlava?

To se Vám nedivíme, my si ji už také užíváme!

Mají studenti a senioři nějakou další výhodu?

Jsme nadšeni ze zjištění, že nejvíce her odehrají na hřišti studenti a senioři. Že by měli více času nebo více energie? Rozumíme, že chtějí šetřit na míčcích pro svůj trénink či rozcvičení.

Tak tady je nabídka, kterou lze jen velmi obtížně odmítnout...

A nezapomněli jsme na Rodinné členství?

Přemýšlíte, zda nebýt raději Exclusive členem?

 

Naší snahou bylo připravit takový balíček členství, abyste mohli čas strávený u nás využít naplno a nic Vám k tomu nechybělo. Už v roce 2003 bylo naší vizí vytvořit takový areál, kde se lidé budou rádi setkávat, najdou u nás oázu klidu a vhodný prostor pro setkávání s přáteli. Když si někdo zamiluje golf, stane se nedílnou součástí jeho života, není to trend, nýbrž styl života. Proto je tu členství Exclusive, které přímo vybízí k tomu, abyste si golfu aktivně užili bez omezení. Bylo navrženo tak, aby zahrnulo všechny aspekty týkající se návštěvy našeho areálu. Už od příchodu na recepci, kdy Vám naše usměvavé recepční poskytnou klíč k šatně, kde se můžete pohodlně převléct na hru, poté si vyzvednout neomezené množství výdajů na driving, a to popřípadě i za doprovodu trenéra. Po hře na hřišti s Vašimi přáteli můžete tento pohodový čas zakončit v restauraci s příjemnou slevou.

A že s Vámi na hřiště nechtějí jít Vaši nejbližší? I na to jsme mysleli! Darujte jim jeden z výše zmíněných voucherů na Hraj Golf, Změň Život a naši trenéři se už postarají o to, aby si golf zamilovali stejně jako Vy. A pak se možná všichni potkáme na Park Golf Túře.

A to není všechno! Jelikož k relaxaci a redukaci stresu slouží i sauna, nově jsme pro členy Exclusive dojednali 30% slevu v saunovém ráji Saunyxu Hradec Králové. 

Tento balíček můžete zakoupit pro dospělého, studenta, seniora anebo pro rodinu. Ceny naleznete ZDE.

Veškeré další dotazy Vám rádi zodpovíme na recepci Park Golf Clubu osobně,
nebo na +420 723 848 039; recepce@parkgolf.cz

Pro zobrazení všech možností členství pro rok 2019 klikněte zde.

Kdo čerpá výhody Exclusive členství již nyní?

... a první z mnoha Exclusive členů se souhlasem vybíráme...
Chu The Lu
Libor Dvořák
Khai Ta Duy
Milan Tichý
Pavel Audrlický
Ivan Martinek
Jiří Vintera