Zapojte se do online výzvy #1 s Park Golfem – Vyhrajte lekce s našimi trenéry nebo vstup na hřiště!

V čem Park Golf challenge spočívá?

Máme tu soutěž pro všechny golfisty – i ty nejmenší v celé ČR! Zapojte se s námi do výzvy!

Vezměte si skleničku, hůl, měkký míč (nebo pingpongový), zapněte kameru a jedeeeem! =)

Vyhrajte lekce s našimi trenéry nebo celodenní vstup na naše hřiště.

Pojďte do toho. Nepropadejte panice, pokud se vám nedaří! My byli zoufalí z mnoha trefných hranek, ale ten pocit, když se pak trefíte, je k nezaplacení. Soutěž platí po dobu karantény. Nahrajte své video a označte nás nebo nám video jednoduše zašlete! 

Jak první challenge vznikla?

Naši trenéři nelení a snaží se vyhecovat golfisty, aby trénovali i doma! Naše trenérka Terka Špalovská zaslala trenérskému týmu video, jak se jí povedl chip do sklenice a nápad byl na světě! “To dáme všichni! Uděláme challenge.” Je nám jasné, že takových challengí už byla kupa, ale v tuhle chvíli se to zkrátka hodí.

Trenérský tým se tak opravdu vyburcoval k tomu, aby v rámci jednoho dne každý tuto chipingovou challenge splnil. A co k tomu říká naše trenérka Michaela Valášková? “Určitě to doporučujeme každému golfistovi. Nejenom, že si potrénují chipování, ale po chvilce neúspěchu to donutí zamyslet se nad technikou. Koberec v pokoji totiž fakt neodpouští tlusté rány a s topinkou se nemáte šanci trefit dovnitř sklenice. Jakmile se vám nedaří delší dobu zasáhnout cíl, dochází přesně k situaci, kterou snad už každý golfista na hřišti zažil. A to té, že když to nejde, tak to opravdu chce vůli a nepodlehnout tomu. Zakousnout se a pokračovat dál.
Upřímně je tato výzva úžasný trénink pro vaši psychiku. Když mi poslal celý tým video, že už to mají všichni za sebou a já jsem poslední, říkala jsem si, že to bude pohoda. Po prvních pár minutách jsem se přesvědčila o opaku! Musím říct, že je to skvělý způsob, jak se dostat pod tlak. Už chápu, proč se každý vždy tak raduje, když to trefí! “ Tak to vidíte, pokud to nejde, nepanikařte. Našim trenérům to taky dalo zabrat.

Nahrajte své výsledky na facebook či instagram a označte je! Nejlepší vyberem a odměna je nemine.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů